Konzultanti: Tomáš Kološta, tkolosta@neotec.sk +421 43 426 08 00

Ing. Jaroslav Kološta, jkolosta@neotec.sk +421 43 426 08 01

Laserové rezacie a gravírovacie systémy

Rezanie a gravírovanie laserom je veľmi rýchle a presné. Na laserových systémoch môžete vyrezať takmer akýkoľvek tvar. Keďže spracovávanie laserom je bezkontaktné, pri rezaní alebo gravírovaní nedochádza k napínaniu a prípadnému posúvaniu materialu.

Plazmové systémy

Plazmové rezanie Vám umožňuje rezať akýkoľvek vodivý materiál. Vďaka vysokovýkonným plazmovým zdrojom ktoré Vám vieme ponúknuť, je plazma ideálna na rezanie ťažkých kovov.

 

Eckert

Plazmové CNC rezačky Vám ponúkame v troch základných radách:

Agate – cenovo najdostupnejšia rada, vhodná pre menšie, alebo stredne veľké podniky. Dokáže rezať kovy plazmou alebo kyslíkom. Má všetky základné funkcie, ako napríklad technológia Perfect Hole System, ktorá umožňuje presné rezanie otvorov a dier.

Jantar – vďaka svojej univerzalite, skvelým parametrom a prijateľnej cene je rada Jantar najpopulárnejšia rada firmy Eckert. Vyrába sa v šírkach 1500, 2000, 2500 a 3000mm s možnosťou prakticky neobmedzenej dĺžky. Na systémoch Jantár je možné rezanie kyslíkom, plazmou, značenie plazmou, značenie vrtákom a rezanie rúr veľkých rozmerov.

Sapphire – je najvyspelejšia rada od výrobcu Eckert. Sapphire je veľmi presný, odolný a navrhnutý aby zvládol neustálu prevádzku na tri zmeny v ťažkých výrobných podmienkach. Vyrába sa v šírkach 2000 až 6000 mm s prakticky neobmedzenou dĺžkou. Maximálna výška rezaného materiálu je 300mm.

Na všetky nami ponúkané plazmové rezačky Eckert vieme zabezpečiť náhradné diely a poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Zaujalo Vás rezanie plazmou? Pozrite si tiež špeciálne zariadenie Eckert Opal Waterjet combo, ktoré kombinuje rezanie plazmou a vodným lúčom.

Obsah je blokovaný. Na jeho zobrazenie je potrebné povoliť používanie cookies.

Laserové  systémy značenia

eurolaser

Povrchové značenie je možné na všetkých eurolaser systémoch. eurolaser využíva CO2 laser, ktorý dokáže značiť takmer všetky nekovové materiály. Ak by ste chceli značiť iné materiály ako napríklad sklo, alebo kov, tie by už museli mať špeciálnu povrchovú úpravu.

eurolaser má aj zariadenie QuickMark ktoré je určené špeciálne na povrchové značenie. Toto zariadenie má malú pracovnú plochu, a vysokú presnosť a rýchlosť značenia.

Technická špecifikácia:

Celkové rozmery: 740 mm x 201 mm x 233 mm
Váha:                    20 kg
Napájanie:            100-240 VAC /16 A / 50~60 Hz
Laser:                    30 W vzduchom chladený
Pracovné plochy:  50 x 50, 90x 90, 150 x 150mm

Na všetky laserové systémy eurolaser vieme zabezpečiť náhradné diely a poskytujeme záručný a pozáručný servis.