Polohovanie dielov na materiál 

Nest

Pre softvér Optitex prídavné Automatické polohovanie, zahŕňa inteligentný algoritmus pre optimalizáciu vašich polôh (strihových plánov), a tým prináša lepšie výsledky ako tie, ktoré dosiahol ručne.

Nest ++, Nest ++2, a Nest ++PRO –  ponúkajú významné úspory pre malé, stredné a veľké podniky, ktoré vyžadujú najlepšie efektivitu využitia tkaniny na maximalizáciu produkcie zisku.

Navštívte  http://optitex.com/solutions/opro/opro-marker-making-suite/

 Hlavné vlastnosti:

  • Prídavné Automatické Nesting aplikácie.
  • Obsahuje inteligentný algoritmus pre optimalizáciu markerov polohovania.
  • Ovládajte run-time a získať rýchle výsledky.
  • Získať presné návrhy nákladov pre klientov v priebehu vyjednávania cien.
  • Zvyšuje efektivitu úspory materiálu, zvyšuje celkové polohovacie štandardy a znižuje čas a prácu.maxresdefault-1

 

Nest ++
Ponúkne základnú účinnosť, ktorá pri porovnaní s manuálnym polohovaním šetrí čas.

„Nest do frontu“ generuje kompletné, viac polôh, automaticky pomocou bez obslužných, nočných spracovaní. Dáta z frontu sú organizované vo formáte tabuľky umožňuje jednoduché porovnanie účinnosti, dĺžok polôh, šírky a čas procesu.
Nest ++ 2

Využíva algoritmus, ktorý zvyšuje účinnosť až do 2,5% oproti základnému Nest ++ riešeniu. Nest ++ 2 tiež podporuje rotáciu uhlov náklonu. (Auto zhutnenia je voliteľný doplnok) .S Nest ++ 2 môžete ovládať run-time a získať rýchle výsledky. Nest ++ 2 môže byť tiež použitý na získanie presných návrhov nákladov pre klientov, pri rokovaní o cene.

Nest ++ Pro

Kombinuje nový a zlepšený algoritmus s Multicore funkčnosťou, ktorá spúšťa algoritmus paralelne na všetky CPU, dosiahnutie požadovaného výsledku oveľa rýchlejšie. Dosahuje zvýšenie efektívnosti až o 3,5% oproti základnému Nest ++ riešeniu.

MATCH ++

MATCH ++ je plne automatický Polohovací System. MATCH ++ je skvelý nástroj pre výrobcov v čalúnnickom, odevnom priemysle, ktorí bežne pracujú so vzorovaným materiálom. Sofistikované zodpovedajúce funkcie rozpoznať naskenované alebo importované obrazy materiálov a počas procesu značenia začleniť tieto obrazy pre optimalizáciu rozloženia na vzory.

Mimoriadna rýchlosť a presnosť Match ++ vytvorí polohy pre použitie v ručné aj automatizované rezanie.

Hlavné vlastnosti:

  • Plne automatický Uzavretý systém výroby polôh
  • Sofistikované zodpovedajúce funkcie rozpoznať naskenované alebo importované obrazy materiálov.