stará verzia loga

optitex_logo

 

ODEVNÝ PRIEMYSEL/APPAREL

Optitex poskytuje kompletné riešenie, ktoré zlepšuje pracovné postupy. Veľké využitie, ktorým Optitex disponuje v módnom a v odevnom priemysle, výborne posilňuje spoluprácu medzi konštrukciou a výrobou a to predovšetkým tým, že poskytuje prostriedky na svieže a inovatívne riešenia, púta zákazníkov a vytvára zážitok z nakupovania pre zákazníkov podniku, ako aj pre súkromných zákazníkov.

3D Runway Designer  je hlavným dôvodom, že softvér Optitex sa stal priemyselným štandardom. S 3D Runway Designer môžete vidieť, ako váš návrh bude vyzerať a ako sa bude materiál správať na postave pri pohybe. Obsahuje funkcie plne nastaviteľné. 3D Runway Designer eliminuje nie len odpad, ale aj zvyšuje vašu rýchlosť na trhu.

Medzi našich popredných užívateľov patria významné značky ako je RobertoCavalli, Hugo Boss, TommyHilfiger, Marks&Spencer a ďalší.

 

ČALÚNNICTVO/UPHOLSTERY

Sme hrdí na to, že do nášho zoznamu zákazníkov patria mená ako American Leather, BrownJordan, Dauphin, La-Z-Boy, Lane furniture, Norwalkfurniture, SillaSitzmöbel a WalterKnoll. Našim poslaním je maximalizovať produktivitu, minimalizovať prácu, šetriť materiálom, ušetriť čas a peniaze znížením spotreby materiálu pri použití najlepšieho automatického polohovacieho softvéru pre čalúnnictvo a nábytkársky priemysel.

Prostredníctvom ľahkej komunikácie s ostatnými CAD, PDM, PLM a ďalšími systémami pomocou najnovších špičkových technológií dosahujeme funkčnosť dostať dáta do a zo zariadení ako digitizéri, plotre a frézy pomocou najmodernejších hardvérových ovládačov, pomáha v priemysle výrazne znížiť proces tvorby a navyše vytvorenie vzoriek pomocou najpresnejších 3D softvérových simulácií.

LETECTVO/AERONAUTIKA

Maximalizovať produktivitu a minimalizovať mzdové a materiálové náklady. Ušetrite čas a peniaze tým, že znížite spotrebu tkaniny pri použití najlepšieho automatického polohovacieho softvéru pre letecký priemysel. Technológia Optitex poskytuje najvhodnejšie riešenie pre letecký priemysel.

TAŠKY A PRIEMYSELNÉ TKANINY/BAGS & INDUSTRIAL FABRICS

Optitex produkty sú navrhnuté tak, aby spĺňali rýchlo rastúce požiadavky dnešných výrobcov.

Jednoduché použitie nástrojov umožňujú rýchle a presné návrhy pre priemyselné tkaniny v odvetví. Vysoko kvalitná simulácia zabezpečí zníženie nákladov na produkt ako aj skrátiť čas realizácie cyklu prípravy a výroby.

AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL/AUTOMOTIVE

Optitex je používaný u mnohých najväčších svetových výrobcov automobilov a naďalej poskytuje spoľahlivé softvérové riešenia, šetrné k životnému prostrediu. Johnson Controls International, Audi, BMW, Eagle Ottawa, Faurecia a Intier sú len zlomok predstaviteľov automobilového priemyslu, ktorí sú našimi spokojnými zákazníkmi.

S úspornými nástrojmi energeticky aj nákladovo, ako sú Marker s Nest + + Pro, si ako výrobca môžete byť istí, že ste stále šetríte svoje materiály a zároveň znižujete náklady na pracovnú silu. Marker automaticky vytvára inteligentné polohy pomocou Nest + + Pro, a to najúčinnejším polohovacím algoritmom.

VZDELANIE/EDUCATION

Optitex ponúka študentom dôkladný dizajnový zážitok, zatiaľ čo im poskytuje možnosť preskúmať nové inovatívne digitálne prístupy k vytváraniu a zobrazovaniu hmatateľných produktov, ako sú odevy; prostredníctvom softvéru majú možnosť vytvárania virtuálnych prehliadkových mól.

Ako priemyselný štandard, je Optitex základným článkom návrhu tréningu s inštaláciou na univerzitách a vzdelávacích centrách po celom svete. K nadčasovo mysliacim inštitúciám patrí CornellUniversity, ParsonsSchool of Design (New York) in USA; SENA in Colombia, Nifty, IIT Delhi, NVTI, RVTI, Womanpolytechnicinstitute in India; Suzhou Art &Design TechnologyInstitute in Cina; HauteEcole Francisco Ferrer – Catégorie des ArtsAppliqués, in Belgium; IFTH/CNNITH in France; IHK Coburg in Germany; InstitutoSuperior de Comunicação in SãPaulo in Brazil and LondonCollege of Fashion, UK.