Konzultant: Mgr. Libor Doležal, ldolezal@neotec.sk, +421 907 844 285

Tlačiarne etikiet a visačiek

Ponúkame termotransferové tlačiarne od Avery Dennison, TSC ako aj iných výrobcov (Birch, Epson,Zebra, Citizen, Intermec)

Ekonomické tlačiarne (stolné)

sú cenovo výhodné, určené pre menej náročné požiadavky a tlač v menších množstvách pri vysokej kvalite tlače

Priemyselné tlačiarne

sú vhodné pre najnáročnejšie požiadavky, kde sú požadované veľké objemy, kvalita a rýchlosť tlače.

Mobilné tlačiarne

pre rôzne využitie v obchodných reťazcoch a logistike

Čítačky a snímače čiarových kódov

cenovo dostupné čítačky čiarových kódov v rôznych prevedeniach pre pokladne, inventúry alebo príjem a výdaj tovaru. Ručná čítačka, čítačka s bezdrôtovým pripojením alebo stacionárna čítačka. V ponuke je široká škála kvalitných značiek za výhodné ceny. Univerzálna čítačka čiarových kódov zvýši nielen produktivitu vo vašej firme, ale pomôže znížiť aj súčasne chyby spôsobené manuálnym zadávaním dlhých alebo krátkych numerických kódov.

Partneri:

Avery Dennison je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov produktov pre označovanie výrobkov a tovaru

TSC je globálnym dodávateľom kvalitných ID riešení pre sektory dopravy, logistiky, zdravotníctva, priemyslu a obchodu.

Tlačiarne textilných etikiet

Priemyselné tlačiarne

sú vhodné pre najnáročnejšie požiadavky, kde sú požadované veľké objemy, kvalita a rýchlosť tlače. Sú ideálne pre potlač textilných materiálov rôznych druhov ako netkaný polyester, tkaný polyamid, tkaný acetát, tkaný polyester, tkaný PES/bavlna, PES – rezaný okraj, PES – tkaný okraj, tkaná bavlna. Využitie: hlavne pri tlači etikiet s ošetrovacími symbolmi (Snap 500, Avery 611), tlač kartónových etikiet (Snap 700).

Partneri:

Avery Dennison je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov produktov pre označovanie výrobkov a tovaru

Etikety

Papierové-samolepiace etikety:

Termotransferové etikety:

etikety určené pre čiernobielu a farebnú potlač v termotransferových tlačiarňach cez farbiacu fóliu. Štandardným prevedením je materiál Vellum (biely matný papier). Dutinka má priemer 40 mm a maximálny priemer kotúča je 150 mm. Minimálne množstvo pre odber je jeden kotúč. Využívajú sa najmä ako logistické a distribučné etikety pre označovanie miesta určenia a čiarových kódov.

Termo etikety:

termocitlivý materiál určený pre tlačiarne vo vážnych systémoch a termotransferových tlačiarňach (bez farbiacej fólie). Štandardným prevedením je materiál – Thermo Eco (biely matný termocitlivý papier). Dutinka má priemer 40 mm. Minimálne množstvo pre odber je 1 balenie, ktoré obsahuje 15 -50 000 etikiet podľa rozmeru etikety a prevedenia kotúča. Najčastejším použitím sú etikety krátkodobej spotreby ako je označovanie tovaru na predajniach, predovšetkým na váhach – cena, hmotnosť, trvanlivosť, čiarový kód a použitie v mobilných tlačiarňach.

Etikety pre priemyselné aplikácie

(polyetylén, polypropylén): etikety odolné proti mechanickému poškodeniu, vysokým teplotám a silným chemickým vplyvom. Etikety spĺňajú tieto nároky počas celej doby životnosti výrobku. Najčastejším použitím je automobilový priemysel, výroba komponentov a výrobkov, spotrebná elektronika, outdoorové aplikácie, náročné aplikácie v chemickom, energetickom a inom priemysle.

Papierové-kartónové etikety

sa používajú na označovanie odevov, textilných výrobkov, obuvi, domácich textílií a pletených výrobkov kde je uvedený názvom produktu, čiarový kód a adresa výrobcu. Formát etikiet, otvory alebo potlač sa robia na objednávku.

Cenové etikety

sa aplikujú pomocou etiketovacích kliešťov. Používajú sa pre okamžitú dotlač cenových údajov, minimálnej trvanlivosti, pre označovanie výrobkov cenou a pod. Rozmery etikiet vychádzajú s najčastejšie používaných typov kliešti na trhu a sú k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach (biela, reflexná žltá, reflexná oranžová, reflexná červená, reflexná zelená).

Print etikety

sú určené pre čiernobielu a farebnú tlač v laserových a atramentových tlačiarňach a kopírkach. Bezpečnostné okraje po obvode hárku minimalizujú riziko zanesenia lepidla do zariadenia tlačiarne. V ponuke sú aj samolepiace fólie potlačené v laserových tlačiarňach alebo kopírkach vhodné pre použitie vo vonkajšom prostredí. Štandardné balenie obsahuje 100 alebo 30 papierových hárkov. Štandardné fólie sú balené po 100 alebo 20 hárkov. Najčastejším použitím sú adresné štítky, kancelárska evidencia, označovanie médií (CD, DVD), logistické a distribučné etikety, označovanie výrobkov a pod.

Grafické samolepiace etikety

zákazkové etikety podľa požiadaviek zákazníka. Sú k dispozícií v desiatkach farebných prevedení a širokej škále veľkosti tvarov a materiálov. Vyrábajú sa technológiou flexotlač alebo digitálnou tlačou. Produkcia veľkých a malých sérií vďaka kombinácií technológií. Možnosti použitia: kozmetika a domáca chémia, potraviny a nápoje, vinné etikety, automobilový priemysel a pod. Materiál: papier – lesklý

Etiketovacie pásky

ponúkame textilné materiály pre rôzne aplikácie ako termotransférová tlač, sieťotlač, horúca ražba, atď. Materiály: netkaný polyester, tkaný polyamid, tkaný acetát, tkaný polyester, tkaný PES/bavlna, PES – rezaný okraj, PES – tkaný okraj, tkaná bavlna

Farbiace fólie

 

Farbiace fólie pre horúcu ražbu – dátumovacie fólie

Farbiace fólie pre termotransférovú tlač

Vosk – pre potlač papierových samolepiacich etikiet

Vosk-živica – pre potlač priemyselných etikiet PE, PP, Tyvek

Živica – pre potlač textilných pások

 

Zákazková potlač

papierových-samolepiacich a textilných (nylón, satén) etikiet ako aj dodávka tkaných a vyšívaných etikiet.